24 červen
Květinový workshop

Je to tady! První květinový den na naší farmě, kde se dozvíte něco o nás, o květinách, sami si květiny natrháte a pod vedením floristky Ing. Jany Midlochové i uvážete. Jana vyučuje vazbu a aranžování rostlin na České zemědělské univerzitě v Praze,takže budete v dobrých rukou. V ceně je i občerstvení a uvolněná atmosféra vrcholného léta(a dětský bazének?). Míst je omezeně,tak neváhejte. Kurz je možno věnovat jako dar:)

Datum: 19.7. 2019 15:00-18:30
Počet účastníků: 6
Cena kurzu: 2150 Kč

3 červen
Nové prodejní místo

Zítra se v Roudnici bude otevírat nová kavárna a bezobalový obchod CAFéPROSTOR v Nerudově ulici. Při této příležitosti si budete moci koupit naše květiny, tak doražte a podpořte tak krásnou myšlenku zero waste.

2 červen
Prodej jiřin

Zbylo mi tu pár kousků zakořenělých řízků, které se mi prostě už nikam nevejdou. Všechno jsou to druhy vysoké vhodné k řezu nebo jen na efekt do zahrady. Jsou k dispozici k vyzvednutí na farmě 40 Kč/kus. Kdyby někdo chtěl zaslat,tak to snad taky nějak zvládnem?

18 květen
Nový záhon

Víc květin říkám Víc.Nový záhon je hotov.

15 květen
Pankrác, Servác, Bonifác

Zmrzlí muži tento rok poctivě úřadovali. Jejich služba pomalu ale jistě končí a na poli začínají vrcholit práce. Stovky kytiček a semínek se těší do země. Tento rok mám spoustu květinových novinek(tolik, že jsem musela záhony začít budovat na poli za plotem?).
Těšit se můžete na letní květinovou dílnu??Bližší info dodám co nevidět.

12 květen
Ekologie pěstování květin

Hezký článek o českých květinových farmách a květinách z dovozu. https://www.lidovky.cz/relax/zajimavosti/kytky-ktere-nikdy-neletely-dostupne-kvetiny-z-louky-a-bez-chemie.A190512_134704_ln-zajimavosti_ele?